sobota, 7 marca 2015

Gosia Baczyńska i jej "mroczna" kolekcja na Paris FASHION WEEK fall 2015/165 marca odbył się pokaz Gosi Baczyńskiej na jesień i zimę 2015/16 podczas paryskiego Fashion Weeka. Projektantkę nie można nazwać nowatorką na światowym wybiegu. Jest to jej czwarty Paris Fashion Week. Widać, że Polka świetnie odnajduje się w takich imprezach. Odnosi coraz większe sukcesy za granicą jak i w Polsce. Wystarczy pogratulować sukcesów i życzyć, aby było ich coraz więcej!


Najnowsza kolekcja Gosi Baczyńskiej powstała przez zainspirowanie się starym dobrym kinem i fotografią, co widać gołym okiem. Ulubiony czarny kolor jest dopełnieniem tego klimatu. Projekty chociaż połączone z dawnymi czasami wcale nie przypominają tych z zdjęć. Polka połączyła zamysł z użyciem nowoczesnych krojów i materiałów. I jak zawsze wyszło wspaniale. 

W kolekcji projektantki trzeba docenić wybór wzorów, tkanin i formy. Na wybiegu zostały zaprezentowane ubrania z misternie wyszytej ręcznie koronki czy beżowej skóry. Gdzie, nie gdzie można było znaleźć stare zdjęcie umieszczone na sukienkach. Nie zabrakło również kurtek i elegancko wyciętych garniturów. 
Projektantka wprowadziła w swoją kolekcje również połysk. Ubrania wyszyte takim materiałem tworzyły efekt lustra i świetnie stapiały się z ciałem. Do tego połączenie z innymi materiałami tworzyło niezwykły efekt. 
Chociaż ubrania zawierają wiele materiałów, to nie można nazwać kolekcję przesadną. Ubrania nadają się idealnie na wygodne codzienne wyjście. 

Gosia Baczyńska znowu zachwyciła swoim paryskim pokazem. Pokazała klasę i najwyższy kunszt. Świetnie dobrała tkaniny, z których stworzyła dzieła idealnie dopasowane do kobiecej sylwetki. Kolekcja na jesień i zimę 2015/ 2016 to połączenie eleganckiej kobiety zainspirowanej starym filmem z nowoczesną kobietą wiedzącą, co chce. 

Co sądzicie o kolekcji Gosi Baczyńskiej? 

2 komentarze:

  1. Piękna kolekcja. Szczególnie podoba mi się granatowy płaszcz wiązany w pasie

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna kolekcja. Szczególnie podoba mi się granatowy płaszcz wiązany w pasie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com