piątek, 17 kwietnia 2015

#100 specjalny post!!!


Wreszcie na liczniku wybił 100 post. Długo to trwało, ponad rok, ale w końcu jest.
Z okazji wyświetlenia takiej a nie innej liczby czas podsumować dotychczasowe posty. Pora zliczyć statystyki i napisać moje odczucia i przemyślenia względem bloga. Opisać również, co planuję zmienić na witrynie. Jeśli jesteście ciekawi, zobaczcie dalszą część posta.
Minął prawie rok od napisania pierwszego wpisu. Nie wiedziałam, że tyle wytrzymam. Blog chciałam użyć jako eksperymentu, a ja miałam poddać się próbie. Poszło mi całkiem nieźle. Wiadomo, zdarzały się momenty słabości i braku zorganizowania, co odbijało się na aktywności na blogu. Mimo wszystkich komplikacji działam dalej.
Największego kopa energii daje mi Kochani Wasza aktywność. Uwielbiam czytać Wasze komentarze. Patrzeć jak coraz więcej się Was tutaj pojawia.

Dziękuję Wam z całego serca, za obecność, za obserwację i czytanie postów. Mam nadzieję, że będziecie trwali ze mną i z moją przygodą na blogu dłuższy czas. :*

Nigdy nie myślałam, że mój blog zdobędzie jakąś popularność. Nie sądziłam, że ktoś skomentuje moje posty a tym bardziej zaobserwuje mojego bloga. Myliłam się. Widać to po statystykach.

 • Łączna liczba wyświetleń - 15 467
 • Łączna liczba obserwatorów - 96
 • Miesiące z największą liczbą wyświetleń 
 1. styczeń 2015 - 2 467
 2. marzec 2015 - 1 760
 3. sierpień 2014 - 1 409

 • Opublikowane komentarze - 474
 • Najwięcej wyświetleń według krajów 
 1. Niemcy - 7 084
 2. Polska - 5 516
 3. Francja - 1 655

 • Źródła ruchu 
 1. Google - 582
 2. Facebook - 415
 3. zblogowani - 223

 • Najwięcej wyświetleń stron
 1. Fashion 
 2. Beauty
 3. Movie

Przy okazji trochę statystyk z facebooka


Niestety statystyki zaczęły spadać :(


Nie zamierzam porzucić blogowania. Jest ono częścią mojego życia. Myślę, że dziwnie bym się czuła bez prowadzenia strony.
Przy okazji chcę zwiększyć częstość dodawania postów na blogu. Założyłam sobie cel, że będę pisać 8 wpisów miesięcznie. To optymalna liczba.
Zamierzam zwiększyć tematykę bloga. Na razie jestem na poziomie planów. Chciałabym napisać posty, która Was interesują. Co lubicie czytać? Czekam na Wasze propozycje.
Za jakiś czas będę zmieniać wygląd bloga (kolejny raz). Chcę, aby strona była przejrzysta i ładna. Coś proponujecie?Dziękuję Wam za wszystko :) Nowych czytelników zapraszam do obserwacji bloga (lewa strona bloga) i wchodzenia na strony, na których jestem. 


Facebook


zBLOGowani.plDo przeczytania! A. 3 komentarze:

 1. Gratuluję takich świetnych wyników i życzę wytrwałości w dalszym blogowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, życzę kolejnych setek i to nie jednej :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com