piątek, 22 sierpnia 2014

Style star: Alexa Chung


Alexa Chung to 30-letnia modelka i prezenterka telewizyjna z Wielkiej Brytanii. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 16 lat. Po czterech latach pracy, porzuciła modeling z zamiarem studiowania. W 2008 wróciła z jeszcze większym rozpędem. Wystąpiła w wielu kampaniach reklamowych np. Fanta, Sony Ericsson. Prowadziła wiele programów telewizyjnych w Wielkiej Brytania i USA. Była redaktorem naczelnym w brytyjskim Vogue'u. W 2010 i 2011 pojawiła się na okładce tego magazynu. Napisała swoją książkę, która została wydana w 2013 roku. Wystąpiła w finałowym odcinku Gossip Girl. Zostawała twarzą niezliczonej ilości znanych marek i reprezentowała wielu znakomitych projektantów. To tylko parę osiągnięć Alexy Chung.

Spotykała się z członkiem zespołu Arctic Monkey - Alexem Turnerem.Alexa jest ceniona ze względu na charakterystyczny styl. Często nosi sukienki, ale też nie stroni od wygodnych streetowych ubrań. Nie boi się kapeluszy. Miksuje dziewczęce ubrania z garderobą męską. Nie podąża ślepo za trendami. Ubiera się według swojego stylu. Zawsze świetnie dopasowuje się do okazji.
Często pojawia się na listach najlepiej ubranych gwiazd. Doceniły ją Vogue, Elle i Harper Baazar. New York Times ogłosił ją "Kate Moss nowej generacji". Karl Lagerfeld uznał Alexę Chung za "piękną i mądrą ... a nowoczesną dziewczyną".

Oto namiastka stylu Chung:

3 komentarze:

  1. oj, z taką figura i nogami do nieba ... można załozyć coś zwyczajnego i wyglądać olsniewająco

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma wspaniały styl i wygląda bardzo dobrze

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com