wtorek, 19 sierpnia 2014

Złoty post


Dzisiaj wybił 50 post na blogu. 10 miesięcy pisania. Setki godzin. Miliony szczęśliwych sekund.Wiem, że 50 wpisów to dość mały wynik jak na taki okres czasu. Ale ja się bardzo cieszę, bo wytrwam.

Ten post nie będzie najwyższych lotów. Chcę Wam powiedzieć co będzie można znaleźć na blogu w najbliższym czasie.
Zbliża się wielkimi krokami rocznica bloga. Zaplanowałam duże rozdanie/konkurs na blogu. W głowie mam już kilka pomysłów. Więc śledźcie posty będę więcej o tym pisać.

Pewnie zauważyliście, że zmieniłam (znowu) wygląd strony. Coś czuję, że ten "szablon" zostanie trochę dłużej niż pozostałe. Jest już prawie idealny.

Na pasku stron można zobaczyć nowe kategorie: Questions i Cooking. W tej pierwszej możecie zadawać mi pytania. Pisać sugestie. Co Was gryzie. Z chęcią przeczytam i pokonwersuję.
Na blogu też planuję założenie kuchennego kąciaka. Będę tam pokazywać moje dania i słodkości, które upichciłam.


Także będzie mnie więcej na Facebooku. Pokaże się tam więcej inspiracji i prywaty.


Ostatnio założyłam konto na Szafa.pl. W kategorii blogi znajdziecie niektóre moje posty. Warto sprawdzić tą stronę, bo można przeczytać tam ciekawe blogi o modzie, ubraniach, sporcie. Ale Szafa.pl to przede wszystkim witryna internetowa, na której można kupić, sprzedać i wymienić ubrania ze swojej szafy.


Dołączyłam również do zBlogowani.pl. To strona zrzeszająca wszystkie polskie blogi z różnych kategorii. Tam natrafiłam na wiele ciekawych wpisów, których wcześniej nie znałam.


W najbliższym czasie wystawie swoje ubrania na sprzedaż. Będą to ubrania, zabawki, buty i dekoracje. Wszystko w przystępnej cenie. Dam Wam o tym jeszcze znać.

Posty będą ukazywać się regularnie - raz w tygodniu. Od września czeka mnie kupa nauki, korepetycje i dojazdy. Ale postaram się wpadać od czasu do czasu.

Dalej będę pisać o modzie. Oprócz pokazów mody, będę pokazywać looki na co dzień i styl gwiazd. W tym mnóstwo inspiracji. Czasami napiszę o projektantach i znanych markach.

W dziale uroda mało się zmieni. Dalej będę testować kosmetyki. Ukażą się tez poradniki z radami, które stosuję i sprawdziłam.

Na blogu nie może zabraknąć filmów i książek. Z chęcią będę dzielić się z Wami co obejrzałam i przeczytałam.

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Jutro następny post :D Miłego dnia 

2 komentarze:

  1. Zmiany, zmiany - na pewno na lepsze :)
    Gratuluję i pamiętaj - liczy się jakość a nie ilość! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com