piątek, 23 września 2016

Stop zaskórnikom !!! Plastry na nos ~ Botanical Choice PUREDERMKtóra z nas nie ma problemów z zaskórnikami? Większość kobiet "choruje" na tą przypadłość. Rozszerzone pory i ciągle nawracające problemy z cerą dręczą nie tylko Ciebie. Kiedyś miałam wielkie kompleksy przez czarne kropki na nosie. Dobre oczyszczenie i plastry do nosa pomogły. Teraz stosuje je regularnie i problem mam z głowy.
W swoim domowym asortymencie znajdują się dwa rodzaje plastrów do nosa: z ekstraktem z drzewa herbacianego i z ekstraktem z węgla drzewnego oraz leszczyny. W ofercie jest również produkt bez dodatków.


Słowa producenta:


Plastry na nos oczyszczające pory 6 szt. (Z DRZEWA HERBACIANEGO)

Purederm Botanical Choice plastry na nos z ekstraktem z drzewa herbacianego to skuteczna terapia oczyszczająca przeznaczona do odtykania porów i usuwania wągrów. Aktywna warstwa wnika głęboko w pory, dokładnie oczyszczając skórę z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, pozostawiając cerę czystą i gładką. Olejek z drzewa herbacianego łagodzi podrażniania, oczyszcza oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Już po pierwszym użyciu widoczna będzie poprawa stanu skóry, pory są szczelniejsze, czystsze i mnie widoczne. 


Środki ostrożności:

1. Unikać stosowania na skórze podrażnionej słońcem, ze skazami bądź znamionami.
2. Unikać stosowania na skórze wrażliwej na plastry, bandaże oraz maseczki typu peel-off. 
3. Używać wyłącznie na nos (nie stosować w okolicach oczu).
4. Stosować 1-2 razy w tygodniu (zachować co najmniej 3 dni odstępu) 
5. W przypadku, kiedy plaster przylega zbyt mocno do skóry, należy zwilżyć go wodą w celu łatwiejszego usunięcia. 
6. Trzymać w miejscu nie dostępnym dla dzieci. 


Sposób użycia:

  1. Dokładnie oczyścić twarz. Usuń pozostałości makijażu i innych kosmetyków. 
  2. Wysusz ręce. Po otwarciu opakowania odklej z plastra plastikową warstwę ochronną.
  3. Zwilż skórę nos niewielką ilością wody. Jeżeli skóra nie będzie dostatecznie nawilżona, plastry mogą nie przykleić się ograniczając skuteczność zabiegu. 
  4. Nałożyć plaster gładką stroną na wilgotną powierzchnię nosa, starannie dociskając, aby usunąć pęcherzyki powietrza i osiągnąć odpowiednie przyleganie plastra.
  5. Pozostawić plaster na 10-15 minut, aż do wyschnięcia.
  6. Po wyschnięciu powoli usunąć plaster zaczynając od brzegów nosa pociągając w kierunku środka.


Skład: (DRZEWO HERBACIANE)


Woda (Aqua), Kopolimer Akrylowy, PVP, Alkohol Poliwinylowy, Krzemionka, Kopolimer Tlenku Etylenu i Dimetikonu, Dwutlenek Tytanu, Błękit Brylantowy, FCF, Glicerynian Dwupotasowy, Alantoina, Wyciąg z Liści Drzewa Herbacianego, Wyciąg z Oczaru Wirginijskiego, Aromat 


Składy bardzo podobne w dwóch produktach. W wersji z węglem drzewnym nie występuje jedynie ekstrakt z drzewa herbacianego. 

Moja opinia:


Na samym początku oczyszczam skórę. Robię peeling, a następnie nakładam plaster. W tym celu zwilżam nos całkiem dużą ilością wody. Następnie przyciskam mocno plasterek, który po chwili twardnieje. 
Aplikacja nie jest dość skomplikowana. Na opakowaniu przejrzyście jest opisane, co i jak trzeba robić. Pomocą jest w tym przypadku instrukcja w postaci rysunków. Opakowanie wygląda ładnie, a plasterki są sterylnie zapakowane.Natomiast zapach ich razi od samego otwarcia. Nie potrafię opisać tej woni, ale jest ona nie przyjemna dla nosa.
Tak jak przyklejanie jest łatwe to z zdjęciem jest rożnie. Wszystko zależy od nałożonej wcześniej wody. W przypadku wersji z węglem odklejanie plastra schodzi długo. Okład ściąga się nierównomiernie, a na dodatek pozostają małe fragmenty, co skutkuje zmniejszeniem efektu zabiegu. Z plasterkami z wyciągiem z drzewa herbacianego tak nie postępują. 
Skóra po zabiegu jest trochę oczyszczona. Na papierku z wyciągiem pozostają włosy i minimalne ilości zaskórników. Jeden wielki plus jest taki, że zostają usunięte resztki sebum i skóra jest ściągnięta. W przypadku bardzo suchej cery mogą nastąpić podrażnienia, więc należy uważać.


Podsumowanie:


opakowanie 9/10
zapach: 0/10
aplikacja: 9/10
matowy efekt: 10/10
pozbycie się zaskórników: 5/10
ściąganie: 6/10


Cena: od 7 do 10 zł
Ilość: 6 plasterków 
Dostępność: Hebe oraz od czasu do czasu Biedronka 

Stosujecie podobne produkty? Jak walczycie z zaskórnikami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com