czwartek, 20 marca 2014

Urodzinowe "coś"Jak pewnie wiecie w sobotę miałam urodziny (ale macie prawo nie wiedzieć). Od dobrych paru miesięcy planowałam ten dzień co do minuty. Pierwszy raz miałam zrobić poważną domówkę (z naciskiem na poważną). Ugotować jedzenie. Zaprosić przyjaciół i rodzinę. Ale zazwyczaj jak to u mnie bywa, kończy się tylko na gadaniu. Gdybym miała jeszcze z pięć miesięcy, może bym to zrobiła, ale niestety czas zlecił nieubłaganie.

Mój urodzinowy tort. Teraz muszę spalać kalorię po nim.


Po nich zresztą też ;)

A tu takie wybrakowane balony, robiące klimat.

Ostatecznie postanowiłam spędzić ten dzień inaczej. W sobotę rano postanowiłam pojechać na zakupy. Dostałam trochę kasy. Prawdzie mówiąc, nigdy nie miałam w rękach tak dużej gotówki. Wycięłam kupony rabatowe z Joya i pojechałam. Trzy godziny chodzenia do sklepów okazały się totalną klapą. Nie wykorzystałam żadnego rabatu. Kupiłam jedynie spodnie (takie na egzaminy) z C&A, parę kosmetyków i buty :D

Po drodze napatoczyłam się do Hebe - tak kompletnie przypadkiem. I patrzę na półeczkę leży i na mnie czeka kamuflaż z Catrice. Oczy wyszły mi z oczodołów ze zdziwienia, że jest w moim odcieniu. Kupiłam także podkład z Essence w musie. Tego zakupu nie planowałam. Kiedyś gdzieś czytałam, że całkiem dobry. Więc wzięłam i zobaczę jak się spisze. Kosmetyki opiszę w następnym poście.


W moje urodziny postanowiłam, że się zmienię. Zmienię swoje życie. Zacznę wszystko od nowa. Wydorośleję. Będę bardziej samodzielna. Pozmieniam mój styl życia. Żeby "wydorośleć" kupiłam sobie szpilki z 8 cm obcasem. Już zdążyłam mało co dwa razy się nie zabić. Ale mam nadzieję że dożyję :)

Czarne klasyki. Dobry początek na rewolucję w szpilkach.

Moje krzywe nogi i panele :D

Ale przede wszystkim chciałam czerpać z życia jak najwięcej. Cieszyć się każda spędzoną chwilą. Nawiązywać nowe znajomości. Poznawać świat. Pokonywać komplikacje. Po prostu realizować swoje cele. Teraz jest na to najlepszy czas. Wiem to.

Nie będę się tutaj rozpasywać.
Dziękuję za życzenia na Facebooku. Jesteście Kochani :*

A przy okazji życzę Wszystkiego Najlepszego osobom, które obchodzą w marcu urodziny :) Ryby łączmy się.

Kiedy obchodzicie urodziny?

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com