niedziela, 26 lipca 2015

Klucz do sukcesu według Francuzek


Francuzki a szczególnie Paryżanki mają swój styl i charyzmę. To rozróżnia je od Polek czy innych kobiet świata. Więc w czym są inne? Jakie mają zasady?
Na pewno warto skorzystać z niektórych sekretów.
Zasada 1  Miej więcej pewności siebie 


Paryżanki zawsze świetnie wyglądają. Kroczą ulicami Francji pełnym krokiem. Nawet gdy wyglądają skromnie, to ich styl zachwyca. Powód tego jest prosty: pewność siebie. Francuski od zawsze wiedzą, że mają idealnie ułożone włosy czy dobrze dobrane ubrania. Ich pewność siebie emanuje od nich pełnym blaskiem. Znają swoje zalety jak i wady, które akceptują i uważają za piękne. Mają zawsze pewność, że to, co ubiorą jest dobre dla nich samych. 


Zasada 2  Ceń wygodę 


Nigdy nie zauważymy Paryżanki ubranej w niewygodną sukienkę. Te kobiety wolą luźne wręcz za szerokie ubrania. Bardzo często można zauważyć je w balerinach, obszernych koszulach czy płaszczach. Niektóre nie stronią od dresu. Jak luz to na całego!


Balenciaga 

Zasada 3  Szukaj okazji 


Paryżanki mimo tego, że świetnie wyglądają i noszą ubrania od projektantów, to zakładają ubrania z sieciówek. Nie ma nic w tym dziwnego, ale za to potrafią łączyć ubrania tak jakby były szyte przez mistrza krawictwa. Poza tym są mistrzyniami wyprzedaży i zawsze znajdą coś dla siebie. 


Zasada 4  Nie inspiruj się


To dość dziwna reguła, ale Paryżanki nie inspirują się nikim. Nie przeglądają blogów, magazynów czy serwisów mody, jak to my mamy w zwyczaju. Ich największą inspiracją są one same lub ewentualnie rodzina czy znajomi. 


Zasada 5  Wydawaj na bieliznę 


Francuzki są maniaczkami kupowania bielizny. Wydają na nią więcej niż na ubrania i dodatki. Wolą lepiej wypaść przed mężczyzną niż przed przechodniami. Zasada 6  Dbaj o minimalizm


Nie ma nic gorszego według Paryżanki niż łączenie kolorów. A kobiety ubranej w różne wzory to ze świeca szukać. Te kobiety wola minimalizm. Chętnie wybierają proste formy i klasyczne fasony. Szukają ubrań w szarościach, bieli, czerni ewentualnie w beżu. Oczywiście zdarzy się zauważyć mały akcent kolorystyczny, ale zazwyczaj jest on przygaszony lub użyty w dodatku.Zasada 7  Wyglądaj naturalnie


Paryżankę można rozpinać po... naturalnie ułożonych włosach rzuconych na ramiona oraz po minimalistycznym makijażu. Nie zobaczymy na niej kolorowych paznokci czy dziwnych upięć na włosach. Wszystko ma wyglądać lekko (trochę niedbale).
Na twarz aplikują lekki podkład BB lub CC, a  na rzęsy tusz. Na większe wyjścia nałożą jeszcze czerwoną szminkę - symbol dobrego szyku.


Zasada 8  Pielęgnuj ciało


Dla tych kobiet nie liczy się makijaż, ale sama pielęgnacja. Ich główna zasada brzmi: "Walcz z niedoskonałościami a nie zakrywaj ich". Dlatego podstawowym kosmetykiem jest krem do twarzy lub ciała, którego też często nie używają. 
1 komentarz:

  1. Świetny post! Paryżanki są genialne w tym, ze mimo iz nie inspirują się nikim to same stają się inspiracją dla nas ❤ Uwielbiam paryski szyk i modę!

    Miłego dnia życzę :)
    http://missmoonlight-pl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarzy.
Jeśli spodobał Ci się blog, to zapraszam do obserwacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na: blackandwhiteblogspot@gmail.com